تبلیغات
کارگزاران مراکز مخابرات روستایی کرمانشاه - طرح طبقه بندی کارگزاران از منظرشرکت مخابرات ایران
بسمه تعالی

با سلام و درود

در پی انتشار نامه معاونت محترم توسعه سرمایه انسانی شرکت مخابرات ایران به مدیر کل محترم روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در مورد طرح طبقه بندی مشاغل کارگزاران مخابرات روستایی ، کارگزاران مخابرات روستایی دچار شوک جدیدی شدند و باری دیگر اعتماد خود را به شرکت مخابرات کم رنگ می بینند و چنین استنباط میکنند که شرکت مخابرات هر مجالی را که بیابد دست از اقدامات نامناسب علیه کارگزاران بر نخواهد داشت .

در نامه زیر جناب معاونت محترم در اقدامی کاملا یکجانبه تمامی مشکلات ، معضلات و خواسته های کارگزاران را خاتمه یافته و حل شده تلقی نموده است در حالی که هنور کارگزاران نسبت به اجرایی نشدن طبقه بندی مشاغل شدیداً اعتراض دارند و برداشت جناب معاون را امری کاملا خلاف و مغایر اصول سازمانی و خود شرکت مخابرات میدانند و این اقدام را عدم حسن نیت شرکت نسبت به خود قلمداد کرده و به شدت در برابر آن صف آرایی خواهند کرد .

زیر سوال بردن سوابق ، مدرک ، تخصص و کارایی کارگزاران از طرف شرکت مخابرات اقدامی نسنجیده و به دور شأن و شوکت اخلاقیست و از منظر کارگزاران کاملا محکوم میباشد . لازم است و بهتر که شرکت مخابرات فضایی پر از  تعامل و صمیمت را برای پیشبرد و پیشرفت اهداف سازمانی ایجاد نموده نه اینکه
خود را با هزاران کارگزار از سراسر کشور  دچار تنش و اختلاف نماید چون چیزی که محرز است این است که این طیف وسیع جامعه از حق و حقوق قانونی خود کوتاه نخواهند آمد .


نامه معاون توسعه سرمایه انسانی شرکت مخابرات ایران به مدیر کل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در مورد طرح طبقه بندی مشاغل کارگزاران مخابرات روستایی

نامه ای که مورد انتقاد شدید 6000 کارگر مخابرات روستایی قرار گرفت.


http://upir.ir/sh94/jamal1390/940918.jpg


  • paper | سامان | اخبار