تبلیغات
کارگزاران مراکز مخابرات روستایی کرمانشاه - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد ، حل مشکل کارگزاران مخابراتی تا پایان سال جاری
نتیجه تصویری برای وزیر ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: رفع مشکل کارگزاران در کشور در برنامه کاری این وزارتخانه قرار گرفته و تا پایان امسال این مشکل حل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از نهاوند، محمود واعظی پیش از ظهر امروز در شورای اداری نهاوند با اشاره به اینکه می‌توان با ایجاد زیرساخت‌های لازم در بخش ارتباطاتی نیاز جوانان به اشتغال را حل کرد، اظهار داشت: از مأموریت‌های اساسی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تلاش برای تولید محتوا، ارائه خدمات آی‌تی و ICT و اجرای مناسب زیرساخت‌های دولت الکترونیک در کشور است که می‌تواند سالانه صدها هزار شغل برای جوانان جویای کار و تحصیل‌کرده ایجاد کند.

وی با بیان اینکه در استان همدان مشکلی برای تأمین پهنای باند نداریم، افزود: به هر میزان که متقاضیان پهنای باند درخواست کنند به همان میزان در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه امسال مشکل کارگزاران مخابراتی حل می‌شود، افزود: رفع مشکل کارگزاران در کشور در برنامه کاری این وزارتخانه قرار گرفته و تا پایان امسال این مشکل حل می‌شود.

وی در ادامه سخنانش به نتیجه رسیدن مذاکرات نفس‌گیر هسته‌ای را از افتخارات نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: ایران در طول این مذاکرات به دنیا نشان داد که می‌توان با منطق از بروز تنش و مشکل جلوگیری کرد.

واعظی افزود: به جهانیان نشان دادیم که انقلاب اسلامی ایران اهل منطق و حرف حساب است و هرگز به هیچ کشوری اجازه نخواهد داد با عزت و اقتدار این مردم بازی کرده و قصد تعرض به حقوق حقه آنها را داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای عربی از نتیجه مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب به شدت ناراحت هستند، بیان کرد: این بدان معناست که ایران اسلامی پای حرف حق خود ایستاده و از آن به خوبی دفاع کرده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه باید به مردم فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی بیشتر از گذشته خدمت کنیم، عنوان کرد: بالاترین شأن هر مدیر خدمت صادقانه به مردم است که باید بدون هیچ عذر و بهانه‌ای آن را انجام دهد.

وی در ادامه در خصوص مشکل ساختمان قدیمی اداره پست در خیابان اصلی شهر نهاوند، گفت: این ساختمان طبق درخواست فرماندار و نماینده مردم نهاوند در مجلس باید در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار گیرد که مشکل آن نیز طی روزهای آینده حل می‌شود.

واعظی گفت: طی توافق مدیران این دو نهاد در شهرستان نهاوند، این ساختمان به زودی در اختیار شبکه بهداشت قرار خواهد گرفت.

در ادامه فرماندار نهاوند بیان داشت: مشکل عدم آنتن‌دهی مخابرات به معضلی برای مردم نهاوند به ویژه افرادی که در محور نورآباد به نهاوند و در مناطق سراب‌های گردشگری و تفریحی گاماسیاب و گیان تردد و اسکان دارند تبدیل شده است.

مهرداد نادری‌فر از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواست تا نسبت به حل این مشکل اقدام لازم را انجام دهد.  • paper | سامان | اخبار