تبلیغات
کارگزاران مراکز مخابرات روستایی کرمانشاه - قراردادهای سفید امضای کارگزاران روستائی مخابرات غیرقانونی است

نماینده مردم سمنان در مجلس:

قراردادهای سفید امضای کارگزاران روستائی مخابرات غیرقانونی است

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از نحوه قراردادهای کارگزاران مخابرات روستائی مخابرات در استان سمنان گفت: قراردادهای سفید امضای کارگزاران روستائی مخابرات غیرقانونی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، علیرضا خسروی امروز در جمع مردم سمنان در مسجد سیدالشهدا(ع) این شهر اظهار کرد: مخابرات وظیفه دارد تا با کارگزاران خود بر اساس قانون کار قرارداد منعقد کند.

وی با انتقاد از نحوه خصوصی سازی انجام شده در شرکت سهامی مخابرات تصریح کرد: با همه ایراداتی که به این موضوع داریم، ولی در مقابل این تخلف، دیگر خاموش نمی نشینیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: درآمدهای چند صد میلیاردی مخابرات از منابع مختلف، با توجه به وجود همین افراد(کارگزاران مخابرات) ثبات یافته است.

خسروی افزود: از طرفی، فعالیت همین کارگزاران روستائی که مخابرات استان سمنان و برخی دیگر از استان ها، این چنین به آنها ظلم کرده است، سبب شده تا امکانات و تأسیسات ایجاد شده مخابرات تا کنون حفظ شده و سالم باقی مانده است.

نماینده مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر این تخلفات مدیران شرکت مخابرات استان سمنان و دیگر مدیران مخابرات ادامه دار شود، حقوق ها و پاداش های چند میلیونی آنان را افشا می کنم تا مردم درباره این موضوع قضاوت کنند.

خسروی با اشاره به عزم جدی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در برابر این موضوع، بیان کرد: مجلس شورای اسلامی، تمام قد در برابر این تخلفات ایستاده است.

وی افزود: در جلسه آتی علنی مجلس شورای اسلامی، به دولت درباره این موضوع تذکر کتبی داده و پیگیر این موضوع تا آخر کار هستم.


  • paper | سامان | اخبار