تبلیغات
کارگزاران مراکز مخابرات روستایی کرمانشاه - شنیده ها
تاریخ : چهارشنبه 10 تیر 1394 | 01:01 ب.ظ | نویسنده : شورای هماهنگی کارگران مخابرات روستایی کرمانشاه:

شنیده ها – مهندس ابراهیمی به خانه باز میگردد؟

shenideha3مخابرات ما – برای همه مخابراتی ها , زیر ساخت یا همان دولت و وزارت ارتباطات در حکم خانه اولیه است. اینک خبر میرسد که مدیر عامل سابق مخابرات به زیر ساخت برمیگردد.

ابراهیمی1

مخابرات ما (رضا+ خبرنویس)- برای همه مخابراتی ها , زیر ساخت یا همان دولت و وزارت ارتباطات در حکم خانه اولیه است. اینک خبر میرسد که مدیر عامل سابق مخابرات به زیر ساخت برمیگردد.

از آنجا که دوره خدمت “محمود خسروی” مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت رو به اتمام است و خبر احتمال بازنشستگی قریب الوقوع وی شنیده می‌شود، از “کاظم ابراهیمی صدرآبادی” مدیرعامل سابق شرکت مخابرات ایران به عنوان جایگزین احتمالی وی نام برده می‌شود.

به این ترتیب مهندس ابراهیمی مدیرعامل اخیر مخابرات، که گفته می شد با حمایت صریح و محکم وزارتخانه بر کرسی مدیرعاملی تکیه زده بود، این بار واقعا به خانه برمیگردد، از این نظر همه مخابراتی ها بنوعی دولتی بوده اند. و هم از این نظر که با دیدن کم مهری از مخابرات دوباره به تیم دولت باز میگردد.

به نظر می‌رسد مطرح کردن نام ابراهیمی  به عنوان مدیر عامل متولی شبکه ارتباطی کشور، شیوه جدید تضعیف روحیه رقیب در میدان امروز باشد.

می گویند شرکت ارتباطات زیرساخت با مسائل مهمی همچون انحصار ترانزیت پهنای باند، عدم توسعه یافتگی متناسب با درخواست‌ها، مشکلات مالی درگیر خواهد شد که کار را برای مدیرعامل بعدی سخت خواهد کرد.

  ….. تعداد بازدید : ۲۹۲ ….  • paper | سامان | اخبار